0533 572 62 15

NEDEN MAVİTURSEPETİ.COM

Mavi turda hayat genelde güvertede geçer. Hangi tekne ile mavi tura çıkarsanız çıkın gideceğiniz koylar, göreceğiniz manzara, gireceğiniz deniz aynıdır. Mavitursepeti.com, uygun bütçe ile sadece denizi yaşamak isteyen mavi tur tutkunları için hizmet vermektedir.

Mavitursepeti.com'da fiyatlar Türk Lirası cinsinden olup tüm kiralamalarını TL üzerinden yapar. Döviz kurunun yükselmesinden etkilenmezsiniz. Beğendiğiniz bir teknenin sözleşmesini TL üzerinden yapıyoruz. Tur tarihinde kur ne olacak gibi stresi yaşamazsınız.

Mavitursepeti.com, yıllardır bu sektörde olan Hasat Yatçılık garantisiyle hizmet vermektedir.

Mavitursepeti.com, zaten var olan alt yapısı ile hizmet vermektedir. Bu nedenle daha düşük gelir ile en uygun fiyatları sunabilmektedir.

Mavitursepeti.com, Bodrum, Marmaris, Bozburun, Göcek, Fethiye, Datça gibi bölgelerden tekne kiralama olanakları sunar. İstediğiniz bölgeden mavi turunuza çıkabilirsiniz.

Mavitursepeti.com, haftalık program yapamayan daha kısa süre vakti olanlar içinde kiralama olanakları sunmaktadır.

Mavitursepeti.com, sezon içinde ortaya çıkan fırsatları sizlerle paylaşır. Son derece uygun fırsatları yakalamak için bizi takip etmeniz, sİze ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerini bize bırakmanız yeterli.

Mavitursepeti.com, teknenizi kiraladığınız andan itibaren, kumanya hazırlıkları, transferler ve diğer istekleriniz dahil olmak üzere tur bitimine kadar size hizmet vermeye devam eder.

Gulet Filomuz