0533 572 62 15

Hakkımızda

2009 Yılında Hasat Yatçılık unvanı altında ilk markamız Golden Yachting ile sektöre girdik. Sektörün önemli bir kısmı sadece yurtdışına hizmet veriyorken Hasat Yatçılık olarak yurt içine daha fazla ağırlık verdik. Görünen en büyük sıkıntı ‘’ Mavi tura çıkmak, tekne kiralamak pahalı ‘’ algısıydı.

Mavi tur yapmak pahalı değil, tatil yapabilecek bütçeye sahip herkes mavi tura çıkabilir düşüncesinden hareketle, geniş kitleleri en kolay şekilde mavi tur ile nasıl tanıştırabiliriz sorusuna yanıt aradık. Golden Yachting markasından sonra uzun bir çalışma sonucu Mavitursepeti.com markasını yarattık. Sadece yurtiçine yönelik hizmet verecek bu marka ile herkese en ekomomik şekli ile mavi tur yaptırmayı, mavi turu geniş kitlelere ulaştırmayı hedefledik.

Hasat yatçılık olarak, zaten var olan alt yapımız nedeni ile yeni maliyetler yaratmadan hizmet vereceğimizden dolayı, Mavitursepeti.com markasıyla en uygun fiyat ve sabitkur garantisi ile hizmet vermeyi hedefledik.  Her yıl kendimizi daha da geliştirecek, çok daha geniş bir kitlelere ulaşacak şekilde planlamalarımızı yaptık.

Mavitursepeti.com, Hasat Yatçilik tescilli markasıdır.

Hasat Yatçılık Bodrum Deniz Ticaret Odası üyesidir. Belge No 2670

Hasat Yatçılık Bodrum Ticaret Odası üyesidir. Belge No 8777

Hasat Yatçılık Gemi Acentalığı Yetki Belgesine sahiptir. Belge No 0954

Hasat Yatçılık TYBA Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği üyesidir.

 

Misyonumuz

Değişime ve teknolojiye ayak uydurarak geniş kitlelere sürdürülebilir mavi tur alışkanlığı yaratan öncü bir kuruluş olmak

Vizyonumuz

Yeniliklere açık, müşteri istek ve beklentilerine değer veren ve saygı duyan bir anlayışla hizmet vermek, güvenilen ve tercih edilen bir marka olmak.    

Değerlerimiz

- İnsana ve çevreye saygılı olmak

-  Hizmet kalitesinden taviz vermemek

- Sürekli gelişmek ve iyileşmek

- Takım ruhu ile müşteri odaklı çalışmak

Yolunuz Mavi Olsun